Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O nas

Szukanie firmy, której naprawdę można zaufać, jest nie lada wyzwaniem. Potencjalni klienci bardzo często opierają się na opiniach innych osób – a warto pamiętać, że są one tym lepsze, im bardziej indywidualnie podejdzie się do każdego przypadku. Mamy to na uwadze na co dzień w naszej pracy, dzięki czemu osoby, które zwracają się do nas po pomoc, są usatysfakcjonowane. Nie jest to jednak jedyna nasza zaleta, która zachęca do korzystania z naszych usług. Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

 

Działamy od niedawna, ale prężnie

Nasza firma powstała w 2021 roku, ale nie oznacza to, że brakuje nam doświadczenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Stale się rozwijamy i nie ustajemy w poszukiwaniu innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań. Dynamika i profesjonalizm to cechy, którymi możemy się pochwalić i które pozwalają nam na wydajną, codzienną pracę. Ponadto potrafimy połączyć wysoką jakość z niską ceną.

 

Czego możesz u nas szukać? 

O wysokiej jakości naszej firmy, poza opiniami zadowolonych klientów, świadczy też bez wątpienia fakt, iż współpracujemy z instytucjami rządowymi, organami ścigania, kancelariami prawnymi czy agencjami detektywistycznymi. W naszym asortymencie znajdują się urządzenia, które spełnią oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i profesjonalistów.

Chcemy zapewniać maksymalne bezpieczeństwo, dlatego kupując czy serwisując u nas alkomat, masz pewność, że wszystko zostanie skrupulatnie przeprowadzone. Branża, w której działamy, rozwija się bardzo szybko i prężnie, dzięki czemu trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy zawsze na bieżąco. Oznacza to szybkie reakcje na oczekiwania klientów i dogłębne rozumienie ich potrzeb.

Dzięki naszemu nieustannemu zgłębianiu tajników branży, możemy niezwłocznie wdrażać do naszej oferty różnego rodzaju nowości. Oznacza to, że nasi klienci jako jedni z pierwszych mają szansę wypróbowywać innowacyjne rozwiązania.

 

Dlaczego właśnie my?

Każdy chwali swoje usługi, ale nie zawsze ma to poparcie w rzeczywistości. U nas jest inaczej. Współpraca z instytucjami rządowymi jasno i klarownie pokazuje, że można nam zaufać. Jeżeli decydujemy się na wprowadzenie do oferty nowego produktu, najpierw przeprowadzamy własne, niezależne testy jakości, by mieć pewność, że proponujemy klientom to, co najlepsze. Jeżeli produkt nie spełnia naszych standardów, nie włączamy go do oferty.

Dzięki obecności własnego laboratorium, zapewniamy kompleksową usługę dotyczącą alkomatów. Przestrzegamy wszystkich procedur, nie zatracając przy tym płynności działania. Jesteśmy członkami klubu Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB, a wszystkie certyfikaty, jakich używamy w laboratorium, posiadają aktualne świadectwa Głównego Urzędu Miar.

Mieszkasz daleko od nas? Nic straconego! Każdemu klientowi zapewniamy korzystne warunki wysyłki, a jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań – możesz bez problemu zwrócić go do nas w ciągu czternastu dni. Oferujemy także atrakcyjną możliwość skorzystania z systemu ratalnego.

 

Zapraszamy do zakupów!

Dział alkomatów osobistych: 22 398 72 21

Dział alkomatów do użytku firmowego: 22 398 79 98

Dział serwisu: 22 398 82 13

Fax: 22 300 53 32

 

www.najlepsze-alkomaty.pl

      

 

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl