Producenci
Promocje
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Kiedy powinna być przeprowadzana kalibracja alkomatu? Poznaj odpowiedź na nurtujące pytanie 0
Kiedy powinna być przeprowadzana kalibracja alkomatu? Poznaj odpowiedź na nurtujące pytanie

Alkomat to arcyważne urządzenie. To na podstawie jego pomiarów kierowcy podejmują niezwykle istotne decyzje. Dlatego też ważne jest to, aby zawsze zapewniały dostęp do rzetelnej wiedzy. Informacje o stanie trzeźwości muszą być jednoznaczne, aby uniknąć błędów. Nawet najlepszy czujnik w pewnym czasie przestaje przedstawiać wiarygodne wyniki. Aby te urządzenia mogły działać zawsze poprawnie, należy co jakiś czas skorzystać z takiej usługi, jak kalibracja alkomatu. W firmie Polskie Centrum Wzorcowania przeprowadzamy profesjonalną kalibrację. W tym wpisie dowiesz się, jak wygląda ten proces od kuchni, oraz co ile należy serwisować swój alkomat.

czytaj całość »
Komu przydadzą się profesjonalne alkomaty dowodowe? 0
Komu przydadzą się profesjonalne alkomaty dowodowe?

Zdarzają się sytuacje, w których pomiary standardowym alkomatem są niewystarczające. To przede wszystkim dotyczy wykorzystania ich jako materiał dowodowy w sprawie sądowej. Alkomaty dowodowe wtedy właśnie zyskują największe znaczenie. Nasze alkomaty to absolutnie precyzyjne urządzenia, które wyposażone są w najlepsze sensory elektrochemiczne. To sprawia, że wyniki są zawsze w pełni rzetelne i mogą stanowić niezbity dowód trzeźwości lub nietrzeźwości osoby w pracy czy też za kierownicą.

czytaj całość »
Czym jest blokada alkoholowa? Sprawdź, czy znajdzie zastosowanie u Ciebie! 0
Czym jest blokada alkoholowa? Sprawdź, czy znajdzie zastosowanie u Ciebie!

Blokada alkoholowa to system, który nie pozwoli na włączenie silnika, jeśli kierowca ma w swoim organizmie określone stężenie alkoholu. W naszym kraju prawo jest bezwzględne pod kątem karania kierowców prowadzących w stanie nietrzeźwości. Wykroczenie tego rodzaju stanowi źródło wielu problemów, a kary są wyjątkowo surowe. Obowiązkiem każdego uczestnika ruchu jest zachować odpowiedzialność. Aby sobie w tym pomóc, wiele osób sięga po właśnie blokadę alkoholową. Co ciekawe, nie tylko właściciele firm transportowych decydują się na wyposażenie samochodów takimi systemami, ale także osoby prywatne.

czytaj całość »
Alkomaty bezustnikowe to podstawa wyposażenia każdej firmy! 0
Alkomaty bezustnikowe to podstawa wyposażenia każdej firmy!

W wielu przedsiębiorstwach absolutna trzeźwość pracowników jest ważna. Tak jest w takich miejscach pracy, w których istnieją zagrożenia zdrowia lub odniesienia jakiegokolwiek uszczerbku. Szczególnie w branżach transportowych alkomaty bezustnikowe znajdują zastosowanie. Powód jest oczywisty – kierowca w stanie nietrzeźwości stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie samego, ale także dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. To właśnie dlatego w wielu firmach alkomaty bezustnikowe stanowią podstawę wyposażenia.

czytaj całość »
Szukasz wiarygodnego testera trzeźwości? W takim razie nasz alkomat policyjny jest stworzony dla Ciebie! 0
Szukasz wiarygodnego testera trzeźwości? W takim razie nasz alkomat policyjny jest stworzony dla Ciebie!

Alkomaty to podstawowe wyposażenie nie tylko kierowców, ale także policjantów patrolujących drogi. Oczywiście nie mogą oni kontrolować trzeźwości uczestników ruchu drogowego sprzętem z niskich półek. Alkomat policyjny to urządzenie, które gwarantuje dostęp do najwiarygodniejszych wyników. Nie może być inaczej, jeśli wynik miałby stanowić materiał dowodowy. Jednakże nie tylko osoby pracujące w popularnej drogówce wykorzystują testery tego rodzaju. Korzystają z nich bowiem także zwykli uczestnicy ruchu. Nie sposób się temu dziwić – alkomat policyjny gwarantuje rzetelność. W tym wpisie poznasz je nieco bliżej!

czytaj całość »
Dlaczego warto mieć przy sobie tester trzeźwości? Poznaj alkomaty i ich zalety nieco bliżej! 0
Dlaczego warto mieć przy sobie tester trzeźwości? Poznaj alkomaty i ich zalety nieco bliżej!

Czasem nawet niewielka ilość alkoholu daje się odczuć w organizmie, ale zdarza się, że wypicie jednego piwa czy lampki wina nie wprawi nas w żaden osobliwy stan. Wpływ na czas reakcji to jedno, jednakże wartości, które faktycznie są w organizmie, stanowią osobną rzecz i warto mieć to na uwadze. Jaka jest dozwolona ilość alkoholu we krwi w Polsce i w innych krajach? Czy jesteśmy surowi na tle europejskich sąsiadów? Dlaczego alkomaty powinny stanowić podstawowe wyposażenie kierowców? Tego wszystkiego dowiesz się w tym wpisie.

czytaj całość »
Alkomat policyjny – niezbędne wyposażenie odpowiedzialnego kierowcy 0
Alkomat policyjny – niezbędne wyposażenie odpowiedzialnego kierowcy

Jak często zdarzyło Ci się pojechać samochodem na zakrapianą imprezę? Pamiętasz jak nie byłeś pewny, czy już wytrzeźwiałeś i możesz prowadzić pojazd? Niestety częstość wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców wzrasta. Jeśli nie chcesz należeć do tej grupy, a tym samym chcesz uniknąć nieprzyjemnych spotkań z policją zainwestuj w profesjonalny alkomat policyjny! Wysokiej jakości produkt zapewniający bezpieczną jazdę masz na wyciągnięcie ręki.

czytaj całość »
Alkomat - niezbędne urządzenie w zakładzie produkcyjnym! Sprawdź jak wybrać najlepszy 0
Alkomat - niezbędne urządzenie w zakładzie produkcyjnym! Sprawdź jak wybrać najlepszy

Każdy kierowca powinien posiadać w swoim samochodzie profesjonalny alkomat. Choć nie jest to obowiązek potwierdzony przepisami prawnymi, to jednak warto zaopatrzyć się w urządzenie mierzące stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Skutecznie pomoże w uniknięciu nieprzyjemnych sytuacji związanych z badaniem trzeźwości przez policję. Warto również dodać, że alkomaty są powszechnie wykorzystywane w zakładach produkcyjnych. Tutaj przyda się profesjonalny produkt, skierowany do dużej ilości osób.

czytaj całość »
Szukasz dobrego i profesjonalnego alkomatu? Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie 0
Szukasz dobrego i profesjonalnego alkomatu? Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie

Alkomat, czyli urządzenie powszechnie stosowane do sprawdzenia poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedyś najczęściej był używany przez policję, jednak teraz coraz częściej na jego zakup decydują się również osoby prywatne, a także zakłady produkcyjne, które kontrolują trzeźwość swoich pracowników. Alkomat pozwala zaoszczędzić wielu nerwów i nieprzyjemnych sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni czy możemy kierować pojazdem. Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie urządzenie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl