Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Sprawdzanie trzeźwości

Zanim wsiądziemy za kierownicę, musimy mieć pewność, że nasz stan psychofizyczny pozwoli nam bezpiecznie prowadzić. Wątpliwości mogą pojawić się w wielu przypadkach: podczas infekcji, po nieprzespanej nocy czy wziętych lekach. Czerwona lampka zapala się jednak przede wszystkim w momencie, gdy wcześniej wypiliśmy alkohol. Nawet, gdy od tego momentu minęło na przykład kilkanaście godzin, ostrożności nigdy za wiele. Chcesz zbadać poziom alkoholu w swoim organizmie, ale nie masz przy sobie alkomatu? Skontaktuj się z nami!

 

Piłeś? Sprawdź się!

Są w życiu różne sytuacje. Czasem jednej nocy pozwolisz sobie na zakrapianą imprezę, by rano okazało się, że jednak musisz pilnie pojawić się w pracy. Innym razem okazuje się, że przyjaciel potrzebuje podwózki na lotnisko albo rodzina wymyśliła wycieczkę do innego miasta i chce, żebyś był kierowcą. Jeśli nie masz pewności, czy możesz bezpiecznie prowadzić, nie ryzykuj.

Oferujemy usługę mobilnego badania trzeźwości. Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 minut pojawimy się we wskazanym przez Ciebie miejscu z alkomatem! Przeprowadzimy badanie i dowiesz się, czy możesz bezpiecznie prowadzić.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Bezpieczeństwo na drodze zawsze powinno być dla kierowcy priorytetem. Jeśli zawahał się on choć przez chwilę, czy wsiadanie za kółko jest rozsądne, powinien zrobić wszystko, by rozwiać wątpliwości.

Nasza usługa mobilnego badania alkomatem przebiega szybko i sprawnie, co jest niekwestionowaną zaletą, gdy zależy Ci na czasie. Pojawimy się u Ciebie w ciągu 30 minut i nie zajmiemy Ci wiele czasu! Pracujemy na solidnej klasy sprzęcie, co zapewnia szybkie i miarodajne wyniki. Dbamy również o to, by cały proces przebiegł w maksymalnie higienicznych warunkach. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Usługa kosztuje jedynie symboliczną złotówkę!

Nie ryzykuj jazdy pod wpływem alkoholu i skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i tym samym zadbamy o kluczowy aspekt ruchu drogowego, jakim jest bezpieczeństwo.

 

Jazda samochodem po alkoholu – konsekwencje

Najważniejszą konsekwencją prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu jest oczywiście możliwość spowodowania wypadku – często śmiertelnego. Na drogach rokrocznie giną w ten sposób setki osób. Dopóki nie dotknie nas to osobiście, wydaje nam się to odległe, a my przecież na pewno dojedziemy do celu bezpiecznie. Nic bardziej mylnego! Po alkoholu nie jesteśmy w stanie wiarygodnie i racjonalnie ocenić naszego stanu i nie powinniśmy siadać za kierownicą.

Według Kodeksu karnego osoba, która prowadzi samochód pod wpływem alkoholu, podlega karze grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu przez policję kierowca otrzymuje niezwłoczny zakaz prowadzenia na określony czas. Jeśli sytuacja powtarza się kolejny raz, musimy, rzecz jasna, liczyć się z poważniejszymi konsekwencjami. Zwykle kończy się to dożywotnim zakazem prowadzenia i/lub pozbawienia wolności od trzech do pięciu lat. Jeśli ilość alkoholu w organizmie określa jedynie wykroczenie, kierowca podlega grzywnie lub aresztowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl