Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czasami pojawiają się pytania od klientów po co im domowy alkomat? Odpowiedź jest bardzo prosta! Zdarzają się sytuacje kiedy nie jesteśmy pewni naszego stanu trzeźwości. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać niż potem żałować. Kary za jazdy po alkoholu bywają bolesne. W tym celu świetnie sprawdzi się osobisty alkomat. Nasza firma Polskie Centrum Wzorcowania posiada bogatą ofertę alkomatów do użytku domowego. Z nami masz gwarancję, że dostaniesz produkt wysokiej jakości. Nasze konkurencyjne ceny na rynku sprawiają, że domowe alkomaty są dostępne na każdą kieszeń. Nie musisz wydawać kroci, aby mieć pewność prawidłowego pomiaru stanu trzeźwości.

Domowy alkomat od Polskiego Centrum Wzorcowania to najlepszy wybór

Proponowane przez nas alkomaty osobiste wyróżnia zastosowanie sensora elektrochemicznego, którego działanie polega na utlenianiu etanolu przez związki chemiczne, które znajdują się na elektrodzie. Stosowany czujnik zapewnia bardzo precyzyjny i dokładny pomiar. Nasza firma Polskie Centrum Wzorcowania pragnie dostarczać wszystkim zainteresowanym klientom tylko produkty najlepszej jakości. Nie musisz się martwić rozładowaną baterią! Proponowany przez nas alkomat domowy posiada funkcję wyłączania się po odnotowanej bezczynności. Wiele z naszych urządzeń posiada funkcję przechowywania 10 poprzednich wyników. Dzięki tej funkcji możesz łatwo skontrolować kiedy Twój alkomat osobisty wymaga kalibracji. Nasze alkomaty mają bardzo szeroki zakres temperatury, w którym możliwe jest wykonanie prawidłowego pomiaru. Postaw na produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Najlepsze alkomaty osobiste to pewność i precyzja wykonanego pomiary

Wybierając zakup alkomatu domowego z Polskiego Centrum Wzorcowania dostajesz produkt z najwyższej półki w niezwykle korzystnej cenie. Idealnie opisują nas dwa słowa: trwałość i niezawodność! Pamiętaj, że dobry alkomat osobisty musi pokazywać wiarygodne wyniki. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że możesz prowadzić samochód. Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców? Oferujemy Ci nielimitowaną kalibrację alkomatu w okresie 24 miesięcy, a także do zakupionego zestawu dostaniesz certyfikat kalibracji. Kupując nasze alkomaty osobiste zyskujesz gwarancję oryginalności produktu. Do każdego zestawu dołączamy kartę gwarancyjną. W razie jakiejkolwiek usterki możesz skorzystać z naszego serwisu. Doświadczeni fachowcy rozwiążą każdy problem. Oczywiście jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań masz możliwość zwrócenia go do nas w ciągu 14 dni. Sprawdzaj swój stan trzeźwości tylko przy użyciu najlepszych alkomatów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl