Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Zakupiłeś alkomat i myślisz, że od teraz nie wsiądziesz za kierownicę pod wpływem alkoholu? Oczywiście masz rację, jednak jest jedno ALE! Jak każde urządzenie, tak samo alkomaty wymagają raz na jakiś czas wykonania odpowiedniej usługi, która przedłuży ich prawidłowe działanie, a Ty nie otrzymasz błędnego pomiaru. Zapewne słyszałeś już o kalibracji ale czy wiesz, że jest w naszym sklepie jest również dostępna usługa wzorcowanie alkomatu? Jest to równie ważne dla prawidłowego działania i poprawności pokazywanych pomiarów. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas świadectwo wzorcowania alkomatu potwierdzające prawidłowość pokazywanych wyników.

Zyskaj pewność, że Twój alkomat pokazuje prawdziwy wynik. 
Nie zwlekaj i wykonaj wzorcowanie PCA

Z reguły na wzorcowanie alkomatu decydują się służby mundurowe np. policja, czy straż miejsca, a także izby wytrzeźwień, szpitale oraz jednostki GOPR. Celem wykonywanej przez nas usługi jest sprawdzenie czy alkomat pokazuje dokładny wynik. Nasza firma Polskie Centrum Wzorcowania posiada również profesjonalne zaplecze laboratoryjne, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów jest wykonywane wzorcowanie PCA. Podczas badania pokazywane pomiary przez alkomat są porównywane z dostępnym wzorcem. Dlaczego, aby wykonać usługę musisz skorzystać z pomocy fachowców? Powód jest bardzo prosty. Aby cała usługa przebiegła prawidłowo należy zapewnić odpowiednie warunki, a także niezbędna jest specjalistyczna aparatura. Najczęstszymi punktami wzorcowania stężenia etanolu jest 0,10 mg/l i 0,25 mg/l. Pamiętaj, że wykonywane przez nas wzorcowanie alkomatu ma stanowić dla Ciebie gwarancję, że Twoje urządzenie działa prawidłowo.

Wykonaj wzorcowanie alkomatu w sprawdzonym laboratorium i jedź spokojnie

Wydawane przez nas świadectwo wzorcowania PCA stanowi potwierdzenie przeprowadzonego badania. Zdarzają się sytuacje, kiedy dokument jest potrzebny w sądzie jak dowód na wykonywanie prawidłowych pomiarów przez urządzenie. Nasze laboratorium Polskiego Centrum Wzorcowania wyróżnia się spośród innych przede wszystkim stosowaniem jednej z najnowocześniejszej aparatury dostępnej na rynku. Wiemy jak ważne jest prawidłowe działanie alkomatu i jak wielu osobom uratowało życie dlatego oferowana przez nas usługa wzorcowania pca charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją. Z nami zyskasz pewność, że pomiary stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu są zgodne z rzeczywistością i dokładne. Tu nie ma miejsca na pomyłkę. Z tego względu w naszym laboratorium pracują tylko profesjonaliści, którzy nie dopuszczą do tego zostało Ci wydane świadectwo wzorcowania z błędnymi wynikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl