Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nasze laboratorium

Każde urządzenie, jakiego używamy, ma spełniać nasze oczekiwania i swoje funkcje. Zasada ta działa również w przypadku alkomatów, których zadaniem jest dbałość o bezpieczeństwo. Aby mieć pewność, że Twój alkomat został przebadany w pełni profesjonalnie, warto skorzystać z usług naszego laboratorium. Gwarantujemy wnikliwe sprawdzenie urządzenia i kompleksową usługę w razie jakichkolwiek nieprawidłowości. Czego możesz od nas oczekiwać? Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasze laboratorium?

 

Po co laboratoria?

Jako urządzenia zajmujące się sprawdzaniem trzeźwości badanych osób, alkomaty są niezwykle ważnym elementem wyposażenia służb mundurowych. Często na ich zakup decydują się również po prostu kierowcy. Posiadanie i używanie alkomatu może znacząco zwiększyć bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Aby jednak tak się stało, alkomat musi być regularnie sprawdzany przez fachowców i naprawiany, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki nim możesz wykonać wszystkie niezbędne prace, które przedłużą żywotność Twojego urządzenia. W naszym laboratorium możesz liczyć na pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców.

 

Co oferuje nasze laboratorium?

W ofercie naszego laboratorium znajduje się serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzedawanych przez nas alkomatów. Posiadamy solidny, najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić klientom fachową obsługę – diagnostykę i naprawę. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach amerykańskiej marki GUTH LABORATORIES INC.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie i zadowalające efekty. O jakości naszego laboratorium bez wątpienia może poświadczyć fakt, iż naszych wzorców do kalibracji używa Główny Urząd Miar i Wag.

 

Gdzie sprawdzać alkomat? Tylko u fachowców!

Alkomat może nam znacząco ułatwić życie i uchronić nas przed przykrymi konsekwencjami. Aby jednak odpowiednio spędzał swoją funkcję, należy dbać o jego stan. Kwestia właściwego działania zależy między innymi od sposobu użytkowania i przechowywania sprzętu. Jak o niego dbać?

Jednym z kluczowych aspektów jest regularne kalibrowanie alkomatu. Bez tego ani rusz – nieprawidłowo skalibrowane urządzenie będzie pokazywało przekłamane wyniki. Oznacza to, że nawet, jeżeli alkomat wskaże, że jesteśmy trzeźwi, wcale nie musi być to prawdą. Wówczas narazimy się nie tylko na konsekwencje, ale przede wszystkim na niebezpieczeństwo.

Chcąc mieć pewność, że nasze urządzenie zostało poprawnie skalibrowane, powinniśmy udać się do fachowca. Nasze laboratorium świadczy usługi na najwyższym poziomie, używając do tego solidnego, klasowego sprzętu. Zapewnia to prawidłowe wyniki i związane z nimi pełne bezpieczeństwo klientów oraz innych uczestników ruchu drogowego. W naszym laboratorium otrzymasz pomoc od wyspecjalizowanych i doświadczonych fachowców, którzy wiedzą, jak zająć się dowolnym alkomatem. Nasi zadowoleni, wracający do nas klienci, są najlepszą reklamą świadczonych przez nas usług oraz ich jakości.

Informacje dotyczące spraw serwisowych mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu (32) 797 00 59 lub tel. 519 388 221 oraz kontakt mejlowy biuro@najlepsze-alkomaty.pl

 

  

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl