Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Martwisz się o personel swojej firmy i o najwyższe dobro oraz bezpieczeństwo Klientów? A może chcesz ograniczyć ryzyko własnego błędu do zera? Blokada antyalkoholowa z całą pewnością świetnie nada się do tak odpowiedzialnego postanowienia. Nasz asortyment jest wypełniony po brzegi tylko najnowocześniejszymi produktami od renomowanych marek. Blokada alkoholowa z naszego sklepu cechować się będzie najlepszymi właściwościami. To urządzenia spełniające wymogi norm europejskich, a także niezwykle czułe na wszelkie próby oszustwa. Prosta obsługa i konkurencyjna cena sprawiają, że firma Polskie Centrum Wzorcowania jest odpowiednim miejscem, w którym znajdziesz to, czego szukasz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak działa blokada alkoholowa? Poznaj kilka najistotniejszych faktów

Blokada alkoholowa w samochodzie działa całkiem zrozumiale. Umieszczony w niej czuły sensor dokonuje wewnątrz całego sprzętu pomiaru na podstawie wdmuchiwanego powietrza. Jeśli kierowca jest nietrzeźwy, a więc wydmuchuje alkohol w stężeniu uznawanym za łamiący przepisy, uruchomienie pojazdu staje się niemożliwe. Warto zaznaczyć, że wiele urządzeń jest w stanie odróżnić alkohol w powietrzu od alkoholu w ustach, a więc taki, który może być wyczuwalny po zjedzeniu niektórych cukierków lub przepłukaniu ust płynem. Blokada alkoholowa do samochodu, dzięki swojemu niezawodnemu działaniu, jest wykorzystywana w policji na całym świecie. Na pewno warto wyjaśnić, czy brak zapłonu to jedyna konsekwencja próby włączenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Otóż blokady alkoholowe wyposażone są w moduły przesyłania danych, co pozwala na przesłanie powiadomień w postaci raportów.

Blokada alkoholowa – kto może uzyskać zezwolenie na jej montaż? Gdzie można ją wykorzystać?

Ubiegać się o alkomat blokujący zapłon mogą niektóre osoby, które utraciły prawo jazdy oraz otrzymały zarazem zgodę na instalację. Można ją otrzymać albo po upływie połowy wyroku, albo po 10 latach od kary, jeśli ta została nałożona dożywotnio. Samochodowa blokada alkoholowa to ponadto idealne rozwiązanie dla ludzi będących entuzjastami alkoholu, lecz obawiających się ludzkich pomyłek. Jeśli nie jest się w takiej sytuacji niedzielnym kierowcą, a samochód stanowi bardzo ważny środek komunikacyjny, to warto przemyśleć zakup. Alkoblokada świetnie nadaje się również do samochodów ciężarowych, autobusów oraz taksówek. Wszędzie tam, gdzie wiezie się ludzi, warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Ale także dobro firmy i samych pracowników jest ważne! Warto mieć świadomość, że cena za blokadę alkoholową nie jest wcale wygórowana. Koniecznie sprawdź ofertę Polskiego Centrum Wzorcowania. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl