Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty dowodowe to niezwykle istotne urządzenia, bez których trudno obejść się w obecnych czasach. Ich pomiary są niezwykle dokładne, co sprawia, że stanowią absolutną podstawę dokumentacji pewnych faktów i ich wiarygodny dowód. Polskie Centrum Wzorcowania dba o to, aby sprzęt sprzedawany za pośrednictwem sklepu spełniał wszystkie standardy. Posiadamy certyfikowane urządzenia, które cechują się niezawodnością. Nasze alkomaty dowodowe sprawdzą się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w zakładzie pracy. Kontrole niekiedy są nieuniknione. Aby zadbać o nieomylne wyniki, warto sprawdzić ofertę, którą specjalnie przygotowaliśmy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Jak działają alkomaty dowodowe od Polskiego Centrum Wzorcowania?

Alkomaty dowodowe z naszego asortymentu to niezawodne urządzenia, które sprawdzają stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Wykorzystują one technologię pozwalającą na profesjonalne i precyzyjne przeprowadzenie pomiarów – zapewniają to najwyższej jakości mikroprocesory. Znajdziesz u nas świetne egzemplarze. Dobry alkomat dowodowy to alkomat wybrany z asortymentu Polskiego Centrum Wzorcowania. Nasz sprzęt jest wart uwagi ze względu na atrakcyjne ceny oraz zastosowanie szeregu udogodnień. To nie tylko możliwość obracania o 360 stopni, ale także niezwykła odporność na warunki atmosferyczne czy świetna prędkość działania. Inną cenną funkcję często stanowi możliwość przebadania osób z dysfunkcjami. To istotnie ułatwia przeprowadzenie pomiaru w placówkach medycznych, ale także na izbie wytrzeźwień. Ponadto możliwe jest również zmierzenie stężenia alkoholu u osób nieprzytomnych.

Nasze alkomaty dowodowe to gwarancja spełnienia najwyższych standardów!

Tym, co odróżnia alkomaty dowodowe od zwyczajnych urządzeń tego rodzaju, jest niezwykła dokładność pomiarów. To sprawia, że wykorzystywane są one w placówkach państwowych, medycznych, ale także w służbach. Niekiedy zdarza się sytuacja, w której należy przebadać określone osoby. To dotyczy na przykład prac, gdzie poziom jakiegoś rodzaju niebezpieczeństwa jest wysoki. Wynik badania takim alkomatem może być wykorzystany w sprawie sądowej. Gwarantują one bowiem klarowny dowód o stanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Co istotne, alkomat dowodowy jest niezwykle łatwy w użyciu. Test przeprowadzić można za pomocą ustnika – to pozwala zachować higienę. Dosłownie moment od uruchomienia i urządzenie zaczyna wykonywać swoją pracę. Nasze alkomaty to gwarancja zachowania najwyższej jakości na lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalnie przygotowaną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością podniesiemy słuchawkę telefonu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl