Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nietrzeźwość potrafi sprowokować podjęcie naprawdę złych decyzji. Wie o tym każdy, dlatego też w społeczeństwie spotykamy wiele komunikatów upominających o zachowanie koniecznej dla bezpieczeństwa wielu rozwagi. Alkomaty są urządzeniami, które istotnie przekładają się zarówno na kontrolę osób trzecich, jak i umożliwiają indywidualną, własną kontrolę. To wszystko sprawia, że są istotnym dla nas sprzętem. Alkomat Promiler to jeden z najlepszych wyborów z zakresu testerów trzeźwości. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór tych urządzeń, dzięki czemu dobór do potrzeb przebiegnie z całą pewnością pomyślnie. Nasze alkomaty są w pełni certyfikowane, a fachowcy firmy Polskie Centrum Wzorcowania czuwają nad tym, aby Klienci dobrali produkt idealnie do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Alkomat Promiler – jedna z przewodnich marek alkomatów w branży

W Polskim Centrum Wzorcowania znajdziesz wiele konkurencyjnych modeli marki Promiler. Alkomat z naszego wyboru sprawdzi się zarówno do badania alkoholu w miejscach publicznych, na przykład w barach czy restauracjach, jak i w przedsiębiorstwach. Wiemy, że w wielu firmach zachowanie trzeźwości jest niezwykle istotne, aby nie ponieść znacznych szkód własnych oraz osób trzecich. Oprócz niezwykle zaawansowanych konstrukcji mamy świetne, ergonomiczne urządzenia, które z powodzeniem można przenosić w kieszeniach spodni czy torebce, nie mówiąc już o samochodowym schodku. Alkomat Promiler może być wyposażony w sensor półprzewodnikowy lub elektrochemiczny. Taki zakres umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb, a także świetny zakres ceny. Ten drugi jest potrzebny do ewentualnej dokumentacji dowodów w śledztwie, ponieważ margines błędu wyników jest praktycznie bliski zera.

Polskie Centrum Wzorcowania: spełniamy najwyższe standardy

Kupując alkomaty w naszym sklepie, masz pewność otrzymania urządzeń spełniających najwyższe możliwe standardy. Polskie Centrum Wzorcowania wyposażone jest we własne, specjalistyczne laboratorium, dzięki czemu możemy się nieustannie rozwijać. Wśród naszych Klientów są także służby mundurowe, kancelarie prawnicze czy punkty medyczne, co sygnalizuje naszą renomę. Spełniamy wymagania wszystkich i dbamy o to, aby cena była bardzo atrakcyjna. Dzięki temu z łatwością znajdziesz alkomat Promiler również do prywatnego użytku. Nasze urządzenia spełniają wszystkie normy oraz posiadają konieczne certyfikaty, a profesjonalnego doradztwa wyboru oraz późniejszego użytkowania udzielić mogą fachowcy naszego sklepu. Co istotne po dokonaniu zakupu gwarantujemy całkowicie darmową kalibrację dla większości dostępnych u nas modeli. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą. Nie boimy się podnosić słuchawki telefonu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl