Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wysokie stężenie alkoholu we krwi bardzo często jest prowokatorem błędnych decyzji. Choć każdy człowiek odpowiada przede wszystkim za siebie, to jednak poszczególne działania mogą wpływać na innych. W przypadku niektórych zawodów, jak na przykład zawodowego kierowcy, absolutnie niedopuszczalne jest wykonywanie pracy w stanie odurzenia. Wsiadając za kierownicę, zawsze należy mieć pewność, że jest się w odpowiednim stanie. To nie dotyczy tylko przewoźników, ale także każdego uczestnika ruchu drogowego z osobna. Aby mieć pewność, że działamy zgodnie z prawem i niepotrzebnie nie narażamy bliskich i innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, warto trzymać rękę na pulsie i posiadać przy sobie alkomat Alcofind.

Alkomat Alcofind. Poznaj bliżej urządzenie o wielu zaletach!

Alkomaty Alcofind to urządzenia wykorzystujące sensor półprzewodnikowy. Ten czynnik sprawia, że wykorzystywane są przede wszystkim przez klientów na własny użytek. Nie należy jednak mylić faktów. To całkowicie profesjonalny sprzęt, który charakteryzuje się wieloma istotnymi cechami. Ich sensor umożliwia przeprowadzanie dokładnych pomiarów zawsze i wszędzie. Alkomat Alcofind to jeden z najpopularniejszych modeli. Cechują go niewielkie rozmiary, co sprawia, że swobodnie możemy go przechowywać w schowku samochodowych czy nawet torebce. Wiele odpowiedzialnych osób często alkomaty Acofind zabiera ze sobą na miejsce, w którym konsumowany jest alkohol. Nic dziwnego; dzięki prostej obsłudze naprawdę łatwo jest zmierzyć stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Ten profesjonalny sprzęt zagwarantuje precyzyjny pomiar, który w wielu sytuacjach okaże się przydatny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Polskie Centrum Wzorcowania – firma, której możesz zaufać

Niektóre alkomaty Alcofind posiadają wymienne ustniki i sensory, co sprawia, że zarówno higienę użytkowania można utrzymać na najwyższym poziomie, jak i eksploatację. Nasza firma Polskie Centrum Wzorcowania przykłada największą wagę do tego, aby odpowiednio podchodzić do obsługi naszych Klientów. Udzielamy korzystnych gwarancji, a także współpracujemy z najlepszymi producentami. Tylko takie podejście może zagwarantować spełnienie wszelkich standardów. Mamy tego świadomość. Pomimo jeszcze nieznacznego naszego stażu w branży, zaufało nam wielu Klientów, w tym także służby mundurowe. Co istotne, posiadamy własne laboratorium, dzięki czemu możemy zachować najwyższą jakość. Razem z zakupem oferujemy również kalibrację przez okres 24 miesięcy. Zapewniamy fachowe doradztwo nie tylko w doborze modelu, ale także w kwestii wykorzystywania go. Koniecznie sprawdź naszą specjalnie przygotowaną ofertę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl