Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czasami dochodzi do sytuacji kiedy poziom wydychanego alkoholu trzeba zmierzyć kilku osobom. Oczywiście do zestawów są dołączana wymienne ustniki ale co jeśli mamy ich za mało lub w ogóle nie mamy ich przy sobie? Najlepszą i najbardziej higieniczną formą będą alkomaty bezustnikowe. Nasza oferta posiada szeroką gamę alkomatów bez ustników, przez co każdy klient znajdzie coś idealnie spełniającego jego potrzeby i oczekiwania. W Polskim Centrum Wzorcowania wiemy, że bardzo ważne jest precyzyjne działanie alkomatu, łatwość obsługi oraz przede wszystkim niezawodność. Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi alkomatami bez ustnika.

Alkomaty bezustnikowe to profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich

Nasz sklep Polskie Centrum Wzorcowania pragnie dostarczyć wszystkim swoim klientom niezawodny produkt, który będzie służył na lata. Cena za alkomaty bezustnikowe jest adekwatna do ich działania i wyróżniająco wysokiej jakości. Proponowane przez nas urządzenia nadają się także do mierzenia poziomu stężenia alkoholu w powietrzu wydychanym u osoby nieprzytomnej. Alkomat bez ustnika nadaję się także do przeprowadzania pomiarów stężenia alkoholu w pomieszczeniu lub pojemniku. Wynik pomiaru dostępny jest zaledwie w kilka sekund, a kolejny wykonasz praktycznie od razu. Alkomaty bezustnikowe to świetne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych, które raz na jakiś czas lub nawet każdego dnia sprawdzają trzeźwość swoich pracowników. Duży zakres pomiaru stężenia wydychanego alkoholu od 0 do 4 promili gwarantuje uzyskanie wysoce precyzyjnych i wiarygodnych wyników.

Szukasz produktu służącego długie lata? 
Alkomat bezustnikowy od Polskiego Centrum Wzorcowania to strzał w dziesiątkę

Oferowane przez nas alkomaty bez ustnika działają w dwóch trybach: aktywnym oraz pasywnym. Są wyposażone w najwyższej klasy sensory elektrochemiczne używane również w alkomatach policyjnych. Gwarantują one niezwykle precyzyjny pomiar. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia działały bez zarzutów, w końcu jest to obszar, gdzie nie ma miejsca na pomyłkę. Wiemy, że nasze alkomaty ratują życie wielu osobom. Z tego względu stale staramy się dostarczać sprzęt, w którym wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne. Oczywiście Polskie Centrum Wzorcowania to nie tylko sprzedaż alkomatów ale również ich serwisowanie w razie jakiejkolwiek usterki, kalibrację oraz wzorcowanie. Pamiętaj, że tylko prawidłowo skalibrowany alkomat będzie dawał wiarygodne wyniki oddające stan rzeczywisty. Nasze alkomaty bezustnikowe to wejście na wyższy poziom bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl