Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty są powszechnie stosowanymi urządzeniami w celu zmierzenia zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdyby nie one cały proces testowania trzeźwości nie byłby tak wygodny, jak obecnie jest. Alkomat Drager to absolutna podstawa wyposażenia szpitali czy służb mundurowych. Ta firma cieszy się niezwykłą renomą. Wynika to z ze wszech miar profesjonalnej konstrukcji i wygodnej, intuicyjnej wręcz obsługi. W asortymencie Polskiego Centrum Wzorcowania znaleźć można alkomaty Drager w wielu wersjach; mobilnych i stacjonarnych. Te urządzenia zapewniają wiele możliwości przy zachowaniu najwyższej precyzyjności pomiarów, dzięki czemu znajdują zastosowanie jako materiały dowodowe w sądzie. Koniecznie sprawdź naszą specjalnie przygotowaną dla Ciebie ofertę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

W naszym specjalnie przygotowanym asortymencie znajdziesz najlepszy alkomat Drager!

Alkomaty Drager, które posiadamy w naszej ofercie, wykorzystać można zarówno dla użytku indywidualnego, jak i do zaimplementowania na przykład w samochodach służbowych w formie alkomatu blokującego zapłon. Nie tak łatwo wybrać odpowiedni alkomat Drager z naszego asortymentu. To niezwykle renomowane urządzenia, wśród których znajdziesz również bardzo zaawansowane testery stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Ich wyniki mogą być przedstawiane w formie dowodu w sądzie. Te niezwykle precyzyjne urządzenia wykorzystywane są w służbach mundurowych, gdzie świetnie zdają egzamin. Alkomaty Drager obsługiwane są w języku polskim, a niektóre modele bez problemu zmieścić można nawet w kieszeni, nie mówiąc już o schowku samochodowym czy torebce. To proste w obsłudze urządzenia o sensorach elektrochemicznych, co niemalże ogranicza do zera możliwość nieprawidłowego wyniku.

Polskie Centrum Wzorcowania, czyli marka z olbrzymią wiedzą i dużym doświadczeniem

Współpracujemy tylko z najbardziej renomowanymi producentami w branży. Takie podejście umożliwia nam prezentowanie asortymentu o najwyższej jakości. Warto jednak zaznaczyć w tym miejscu, że dbamy o taki wybór produktów, jaki zagwarantuje plastyczność wyboru. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć najróżniejszych klientów. Spełniamy wymagania wszystkich i dbamy o to, aby cena była bardzo atrakcyjna. Bez wątpienia o jakości firmy Polskie Centrum Wzorcowania może świadczyć fakt, że współpracujemy z instytucjami rządowymi czy organami ścigania. Posiadamy szeroki wybór profesjonalnego sprzętu, który świetnie można dopasować do indywidualnych potrzeb. Każdemu naszemu Klientowi zapewniamy maksymalnie korzystne warunki wysyłki oraz możliwość skorzystania z płatności na raty. Mamy własne laboratorium, gdzie prężnie pracujemy nad ulepszaniem działalności naszej firmy, a także – co istotne – zapewniamy fachowe doradztwo. Sprawia to, że alkomaty Drager z naszej bogatej oferty można zredukować do jednego, najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb urządzenia. Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl