Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Szukasz dobrego i profesjonalnego alkomatu? Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie 0
Szukasz dobrego i profesjonalnego alkomatu? Dowiedz się na co zwrócić uwagę przy zakupie

Alkomat, czyli urządzenie powszechnie stosowane do sprawdzenia poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedyś najczęściej był używany przez policję, jednak teraz coraz częściej na jego zakup decydują się również osoby prywatne, a także zakłady produkcyjne, które kontrolują trzeźwość swoich pracowników. Alkomat pozwala zaoszczędzić wielu nerwów i nieprzyjemnych sytuacji, kiedy nie jesteśmy pewni czy możemy kierować pojazdem. Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie urządzenie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Jakie cechy powinien posiadać alkomat, który wykona dokładny pomiar? Odpowiadamy!

Duża popularność alkomatów spowodowała, że na rynku można znaleźć wiele rodzajów tych urządzeń. Wybór dobrego alkomatu nie powinien być przypadkowy. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę, że jego prawidłowe pomiary zależą przede wszystkim od tego czy zastosujemy się do podstawowych zasad użytkowania. Przy wyborze należy określić, czy urządzenie będzie potrzebne do indywidualnego użytku, czy np. do firmy. Warto wybierać alkomaty, które charakteryzują się wysoką jakością sensora elektrochemicznego. Odpowiada on za dużą precyzję badania. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na markę alkomatu. Znane i sprawdzone gwarantują produkt wysokiej jakości. Ważne, aby alkomat posiadał duży zakres temperaturowy oraz wyróżniał się zabezpieczeniami przed powszechnymi od dawna próbami manipulacji pomiarem.

Określ dokładne przeznaczenie alkomatu i wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania

Dla klientów indywidualnych polecamy alkomat marki AlcoFind AF-35 Premium, którego główną zaletą jest niezawodny platynowy sensor elektrochemiczny, zapewniający dokładność analizy. Dodatkową jego funkcją jest zapamiętywanie ostatnich 10 przeprowadzonych pomiarów. Alkomat AlcoFind AF-35 Premium to wysokiej jakości produkt w korzystnej cenie. Dla klientów, planujących używać alkomat do większej liczby badań, świetnie nada się alkomat marki Drager Alcotest 6000 z drukarką. Dużą zaletą produktu jest możliwość wydruku analizy, dzięki specjalnej drukarce termicznej. Alkomat posiada szeroki zakres temperaturowy od -5 do 50 ° C. Jesteś zainteresowany kupnem niezawodnego urządzenia od renomowanego producenta? Idealnie! Sprawdź szczegóły asortymentu sklepu internetowego Najlepsze-Alkomaty.pl. Posiadamy szeroki wybór aparatur pomiarowych do profesjonalnego wykorzystania. Jako niekwestionowany lider branży oferujemy również kalibrację przez okres 24 miesięcy – to w cenie alkomatu. Należy tutaj podkreślić, że regularne kontrolowanie stanu urządzenia zapewnia jego prawidłowe działanie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl