Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Alkomaty bezustnikowe to podstawa wyposażenia każdej firmy! 0
Alkomaty bezustnikowe to podstawa wyposażenia każdej firmy!

W wielu przedsiębiorstwach absolutna trzeźwość pracowników jest ważna. Tak jest w takich miejscach pracy, w których istnieją zagrożenia zdrowia lub odniesienia jakiegokolwiek uszczerbku. Szczególnie w branżach transportowych alkomaty bezustnikowe znajdują zastosowanie. Powód jest oczywisty – kierowca w stanie nietrzeźwości stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie samego, ale także dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. To właśnie dlatego w wielu firmach alkomaty bezustnikowe stanowią podstawę wyposażenia.

Kiedy alkomat bezustnikowy może się przydać?

Alkomaty bezustnikowe to niezawodne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy konieczne jest zmierzenie alkoholu w organizmie osoby nieprzytomnej. To ogromny komfort, jednakże nie tylko wtedy takie testery są cennym rozwiązaniem. Alkotesty umożliwiają bowiem masowość badań, szczególnie w przypadku firm, w których wykonuje się co jakiś czas rutynowe kontrole trzeźwości. Alkomaty bezustnikowe działają tak, jak alkomaty elektrochemiczne, z tym że przesiewowe właśnie nie wymagają dotykania go ustami. Bardzo często wykorzystuje się je w Policji do sprawdzania trzeźwości podczas masowych kontroli. To dobry sygnalizator rzetelności.

Polskie Centrum Wzorcowania, czyli Twój niezawodny dostawca nowoczesnych alkomatów

W Polskim Centrum Wzorcowania masz szansę nabyć alkomaty bezustnikowe w najbardziej konkurencyjnej cenie. Dbamy o dobro naszych Klientów, co sprawia, że możemy cieszyć się ich zaufaniem. Urządzenia z naszego asortymentu pochodzą tylko od najbardziej renomowanych producentów w całej branży. Uważamy, że w alkomaty dostarczają wiedzy, która bezpośrednio wpływa na zdrowie, dlatego też nie akceptujemy półśrodków. To nam jednak nie przeszkadza w komponowaniu atrakcyjnej oferty dla naszych Klientów. Jeśli nie wiesz, jaki alkomat wybrać, to zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści służą pomocą. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl