Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Alkomat - niezbędne urządzenie w zakładzie produkcyjnym! Sprawdź jak wybrać najlepszy 0

Każdy kierowca powinien posiadać w swoim samochodzie profesjonalny alkomat. Choć nie jest to obowiązek potwierdzony przepisami prawnymi, to jednak warto zaopatrzyć się w urządzenie mierzące stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Skutecznie pomoże w uniknięciu nieprzyjemnych sytuacji związanych z badaniem trzeźwości przez policję. Warto również dodać, że alkomaty są powszechnie wykorzystywane w zakładach produkcyjnych. Tutaj przyda się profesjonalny produkt, skierowany do dużej ilości osób.

Szukasz niezawodnego alkomatu na lata? Zwróć uwagę na kilka ważnych rzeczy

Zmiany w prawie dają pracodawcy możliwość na wykonanie badania trzeźwości w dwóch przypadkach:

  • kiedy istnieje podejrzenie, że pracownik znajduje się w stanie nietrzeźwości,

  • w ramach badania prewencyjnego przed rozpoczęciem pracy.

Duża liczba pracowników wymaga wyboru profesjonalnego produktu przeznaczonego do wielokrotnego użytku. Niezawodność alkomatu uwarunkowana jest od wbudowanego sensora. Jako jeden z najlepszych wyróżnia się platynowy sensor elektrochemiczny odpowiadający za wykonanie precyzyjnego pomiaru. Wiele alkomatów przeznaczonych do badania trzeźwości wśród pracowników wyróżnia się szybkim i dokładnym pomiarem w zakresie od 0 do 4 promili. Podczas zakupu warto również zwrócić uwagę na częstotliwość wykonywania kalibracji .

Profesjonalny alkomat zapewni Twoim pracownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jednym z naszych czołowych produktów idealnie nadających się do użytku każdego zakładu produkcyjnego jest alkomat marki AlcoFind Polaris! Wyróżnia się dokładnością pomiary do 0,001‰, dzięki czemu zyskujesz stuprocentową gwarancję, że do pracy dopuszczasz tylko i wyłącznie trzeźwych pracowników. Cechą cenioną przez wielu przedsiębiorców jest również możliwość zapisywania 100 pomiarów wraz z datą i godziną. Jest to przydatna funkcja w sytuacji kiedy należy okazać materiał dowodowy policji. Ze względu na ilość pracowników w danej firmie na naszej stronie internetowej: https://najlepsze-alkomaty.pl/ w atrakcyjnej cenie znajdziesz również alkomaty bezustnikowe. Brak ustnika cechuje się z achowaniem wysokich standardów higienicznych. Jako renomowany sprzedawca profesjonalnych alkomatów, w naszym sklepie Polskie Centrum Wzorcowania dostajesz możliwość wykonania kalibracji w cenie produktu aż przez 2 lata!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl