Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Aby wyniki prezentowane na alkomatach były ze wszech miar poprawne, należy zadbać o prawidłową regulację sensora. W tym celu wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt umożliwiający zapisanie wzorcowej wartości, która będzie podstawą przyszłych wyników badań wydychanego alkoholu w powietrzu. To bardzo ważne, aby wykorzystywany sprzęt nie zakłamywał rzeczywistości. Może to bowiem skutkować późniejszymi błędnymi decyzjami. Dlatego też kalibracja alkomatu jest, krótko mówiąc, konieczna. Wrocław jest miastem, w którym bez problemu można wykonać ten proces profesjonalnie. Polskie Centrum Wzorcowania jest specjalistą w tej dziedzinie. Oddając w nasze ręce Twój alkomat, zagwarantowane masz tym samym najlepsze i najdokładniejsze wyniki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co to kalibracja alkomatu? Czy Wrocław jest miastem, w którym można ją przeprowadzić?

Kalibracja alkomatu, czyli wzorcowanie, to czynność, która polega na odpowiednim zestrojeniu urządzenia. Jeśli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem alkomatu i chcesz mieć świętą pewność, że Twój sprzęt nie zakłamuje rzeczywistości, musisz pamiętać o cyklicznej adiustacji. Polskie Centrum Wzorcowania to między innymi także serwis alkomatów Wrocław. Wykonujemy tę usługę w naszym specjalnie dostosowanym laboratorium, dzięki czemu mamy pewność, że adiustacja przebiega absolutnie pomyślnie Tylko prawidłowa kalibracja alkomatów może zapewnić precyzyjny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu. Wrocław jest miastem, w którym można wykonać ten proces ze wszech miar profesjonalnie – czuwamy nad tym. Wiele osób zastanawia się, kiedy należy zgłosić się ze swoim sprzętem. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ zależy między innymi od sensora. Półprzewodnikowe należy kalibrować co 6 miesięcy, elektrochemiczne zaś w okresie około 12 miesięcy od poprzedniego wzorcowania.

Polskie Centrum Wzorcowania, czyli profesjonalna kalibracja alkomatu Wrocław

Kalibracja alkomatu musi zostać przeprowadzona w należytych warunkach. Nie tylko potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, jak chociażby symulator wydechu, ale także sterylne warunki z uwzględnieniem odpowiedniej temperatury i wilgotności. Adiustacja powinna być wykonywana przez fachowców z koniecznym doświadczeniem. To wszystko sprawia, że samodzielna kalibracja alkomatu nie jest spotykana u użytkowników tego sprzętu. Warto zaznaczyć, że posiadamy serwis alkomatów w mieście Wrocław. Nasi specjaliści zagwarantują Ci długą pracę Twojego urządzenia. Co również istotne cena za tę usługę jest u nas zawsze korzystna i dopasowywana do typu sensora. Adiustacja zaawansowanego sprzętu niesie za sobą inną cenę niż w przypadku tańszych, budżetowych alkotestów. Potrzebna kalibracja alkomatów w mieście Wrocław? Polskie Centrum Wzorcowania jest na miejscu. Nie czekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś. Zadbamy o spełnienie najwyższych standardów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl