Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomat powinien być wyposażeniem każdego odpowiedzialnego kierowcy. Wiemy, że aby mieć pewność, że stosowany sprzęt będzie pokazywał wiarygodny i rzetelny wynik oddający rzeczywistość należy wybrać alkomaty z najwyższej półki. W tym celu w naszym sklepie Polskie Centrum Wzorcowania oferujemy alkomaty policyjne, które charakteryzują się największą dokładnością wyników oraz niezawodnym działaniem w każdych warunkach. Alkomaty policyjne z atestem to świetny wybór zarówno do użytku indywidualnego jak i profesjonalnego w zakładach pracy. Z nimi zyskasz pewność, że możesz bez problemu dopuścić swoich pracowników do pracy.

Alkomat elektrochemiczny Lifeloc FC10

Alkomat elektrochemiczny Lifeloc FC10
Alkomat elektrochemiczny Lifeloc FC10

Przenośny tester alkoholu w wydychanym powietrzu Lifeloc FC10 to prawdziwy koń pociągowy alkomatów. Szeroko stosowany przez policje, FC10 łączy wysoką precyzję, łatwość użytkowania i wytrzymałość z przystępną ceną. Lifeloc FC10 obejmuje bezpośrednie badanie BAC i pasywne badanie przesiewowe na obecność alkoholu w jednym aparacie. Testy pasywne nie wymagają ustnika i są idealne do szybkiego badania przesiewowego „zero tolerancji” na alkohol i „wąchania” otwartych pojemników. Znany z długiej żywotności i szybkiego czasu przywracania, FC10 jest prawdopodobnie jedynym testerem alkoholu w wydychanym powietrzu, jakiego będziesz potrzebować.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena:

3 550,00 zł

szt.

Alkomat policyjny LX9 Breathalyzer

Alkomat policyjny LX9 Breathalyzer
Alkomat policyjny LX9 Breathalyzer

Alkomat policyjny LX9 jest najbardziej niezawodnym testerem alkoholu w wydychanym powietrzu firmy Lifeloc, przeznaczonym dla policji, z ulepszonymi funkcjami, takimi jak drukowanie przez Bluetooth, GPS i konfigurowalne funkcje bezpieczeństwa. LX9 jest idealnym narzędziem do testowania dowodowego egzekwowania prawa lub poprawek.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena:

4 399,00 zł

szt.

Jazda po alkoholu Ci nie grozi jeśli już teraz zakupisz policyjny alkomat

Policyjne alkomaty z atestem dostępne w naszym sklepie Polskie Centrum Wzorcowania najlepiej opisuje jedno słowo: profesjonalizm! Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną funkcję spełnia urządzenie do pomiaru stężenia alkoholu, z tego względu chcemy dostarczać produkty wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz zarówno alkomaty jedno jak i dwusensorowe, których wynik jest jeszcze dokładniejszy. Proponowane przez nas produkty spełniają polskie i międzynarodowe formy dotyczące testów trzeźwości. Nasz sklep Polskie Centrum Wzorcowania proponuje alkomaty policyjne, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii cechuje bardzo duża precyzja niezawodność nawet w najcięższych warunkach. Proponowane przez nas urządzenia już zaledwie po kilku sekundach od pomiaru pokazują wynik. W naszej ofercie znajdziesz również alkomaty policyjne, które posiadają możliwość wpisania danych osoby badanej, a następnie wydrukowanie wykonanego pomiaru.

Szukasz produktu o wysokiej jakości i korzystnej cenie? 
Alkomat policyjny od Polskiego Centrum Wzorcowania to świetny wybór

Cena naszych produktów jest adekwatna do wysokiej jakości. Pamiętaj, że nie dostajesz od nas pierwszego lepszego alkomatu. Jest to alkomat z atestem policji, który nigdy cię nie zawiedzie! Wszystkim zainteresowanym klientom możemy zaproponować skorzystanie z atrakcyjnego systemu ratalnego, dzięki temu ceny z nasze produkty będą idealne na każdą kieszeń. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby dać Ci produkt, który spełni Twoje największe potrzeby i oczekiwania. Poza świetnym alkomatem zyskujesz również możliwość skorzystania z naszego serwisu alkomatów, kalibracji oraz wzorcowania. Nasi fachowcy, dla których alkomaty to chleb powszedni rozwiążą nawet najtrudniejszy problem. Liczy się dla nas zadowolenie klienta ale również jego bezpieczeństwo. Wybierając alkomat policyjny właśnie od nas zyskasz pewność, że dostaniesz odpowiednio przygotowany produkt. Z naszymi alkomatami możesz jeździć spokojnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl